Лауреатом обласної педагогічної премії - 2020 стала Ірина Забєліна

Дата: 01.10.2020 14:38

1 жовтня 2020 у м.Дніпро відбулось нагородження обласною педагогічною премією кращих педагогічних працівників області. Щорічну обласну педагогічну премію традиційно присуджують до Дня працівників освіти. Цьогоріч відзначили 20 найкращих  освітян з різних навчальних закладів Дніпропетровщини. Серед нагороджених вчителька української мови та літератури Першотравенської загальноосвітньої школи № 5 Забєліна Ірина Леонідівна.

Її учні є неодноразовими призерами учнівських олімпіад з навчальних предметів та конкурсів учнівської творчості. На її уроках навчальний процес зливається з життям, із рішенням реальних творчих задач. Система роботи вчителя спрямована на формування творчого мислення учнів, розвиток їх інтелектуальних здібностей. Вона вміє задати вектор розвитку талановитих дітей, надати їм можливість повною мірою розкрити і реалізувати свої здібності.

Вітаємо лауреата обласної премії!