Харчування

Нормативна база       Охоплення харчуванням      Пільгове харчування        Меню

РЕГІОНАЛЬНИЙ ПЛАН ЗАХОДІВ
щодо неухильного дотримання вимог безпечності харчування та запобігання випадків харчових отруєнь у закладах освіти області  на 2022 рік

Примірне чотиритнжневе сезонне меню для організації одноразового харчування в закладах загальної середньої освіти у разі п'ятиденного перебування на зимовий сезон на 2022 рік

МОН

Платформа про здорове харчування у школах:

Шкільне харчування

Стандарти НАССР

Презентовано план заходів з реформування системи шкільного харчування під патронатом Олени Зеленської

Чому саме зараз вам потрібне збалансоване харчування

Як заохотити дитину до здорового харчування

З початку року навчальні заклади перейшли на нову систему харчування

З 1 січня 2022 року в Україні запроваджено новий санітарний регламент для закладів середньої освіти. Зміна харчування в закладах освіти зумовлена Постановою Кабінету Міністрів України від 24 березня 2021 року № 305.

15:30 18.01.2022

Годувати по-новому

Розмова з експертом про реформу шкільного харчування https://decentralization.gov.ua/news/14358

09:39 13.12.2021

Норми та порядок організації харчування у закладах освіти

З метою врегулювання організації харчування дітей з огляду на принципи здорового харчування, приведення енергетичної цінності раціону, структури харчування до Норм фізіологічних потреб населення в основних харчових речовинах і енергії, уряд затвердив нові норми та порядок організації харчування у закладах освіти (постанова КМУ від 24.03.2021 № 305 «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку»).

12:59 25.06.2021

В Україні затверджений новий санітарний регламент для шкіл

Відповідний документ затверджений Міністерством охорони здоров'я. Регламент визначає медичні вимоги безпеки щодо освітнього середовища у всіх типах шкіл. Вимоги цього Санітарного регламенту обов'язкові для врахування при влаштуванні і обладнанні приміщень закладів освіти.

13:03 09.12.2020