НУШ

Веб-ресурс НУШ для всіх
Сайт МОН України докладніше про зміни

_____________________

Ігрові методики навчання з LEGO в усіх 1-х класах України - відповіді на основні питання

(Міністр освіти України Лілія Гриневич).

Наказ МОН України від 05.03.2018 № 223 "Щодо упровадження ігрових та діяльнісних методів навчання в освітній процес перших класів закладів загальної середньої освіти".

Державний стандарт початкової освіти.

Типові освітні програми початкової освіти

Майже дев'ятсот учнів НУШ отримують свідоцтва досягнень замість табеля

У кінці першого семестру 2020-2021 навчального року  вчителі початкових класів заповнили близько дев’ятсот свідоцтв досягнень учнів 1-3 класів міста. Відповіді на запитання, чим таке свідоцтво відрізняється від звичного табеля можна знайти за посиланням

15:07 05.01.2021