У школах міста пролунали перші дзвоники

Дата: 02.09.2019 14:21

2 вересня  2019 року у Першотравенську  разом з усією країною відзначили День знань на урочистих лінійках у школах.  По-родинному  пройшло свято Першого дзвоника, який сповістив учнів, батьків та вчителів про початок нового навчального року.

Цей день осені порадував місто ще справжньою літньою погодою і щирими емоціями наймолодших першотравенців, які сьогодні  прийшли до своїх шкіл, аби сісти за парти: хтось уперше, а дехто – у свій останній рік у школі.

День Знань — це особливе свято! Адже воно знаменує початок нових знань, досягнення нових успіхів на шкільній ниві.  Це зустріч з друзями і вчителями, радість від спілкування, знайомство з новими навчальними предметами, пізнання невідомого і цікавого.