Учитель Року

Дата: 02.12.2019 14:38

В листопаді на базі закладів освіти м. Першотравенська  було проведено перший тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» в номінації «Початкова  освіта».

В ньому взяли участь дев’ять вчителів початкових класів із міст та територіальних громад області, а саме: м. Першотравенська, м. Павлограда, м. Тернівки, Васильківської об’єднаної територіальної громади Васильківського району, Вербківської об’єднаної територіальної громади Павлоградського району, Варварівської об’єднаної територіальної громади Юр′ївського району, Юр′ївської об’єднаної територіальної громади Юр′ївського району. Перший тур проводився в два етапи. Відбірковий етап проводився на базі Першотравенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1.

За результатами двох конкурсних випробувань «Тестування» та «Методичний експромт» відбіркового етапу до фіналу вийшли педагоги: Ачкасова Ганна Михайлівна (м. Тернівка), Біла Юлія Валеріївна (м. Першотравенськ), Самарський Костянтин Юрійович (м. Першотравенськ). Конкурсне випробування «Урок» проходило на базі Першотравенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5. Журі відмітило ґрунтовну професійну компетентність конкурсантів,  вміння продукувати оригінальні, інноваційні ідеї, володіння широким спектром стратегій навчання.

Переможницею фінального етапу першого туру стала Біла Ю.В., вчитель початкових класів Першотравенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4.