Підвищення кваліфікації директорів, заступників директорів з навчальної роботи, вчителів початкової школи, вчителів-предметників основної і старшої шкіл, шкільних бібліотекарів

Дата: 19.01.2021 14:42

Український інститут нормативної інформації є суб’єктом підвищення кваліфікації і пропонує проведення курсів підвищення кваліфікації для педагогічних працівників закладів освіти.

Виокремлено такі напрями підвищення кваліфікації:

• розвиток професійних компетентностей;
  • використання інформаційно-комунікативних та цифрових технологій;
  • розвиток управлінської компетентності.

Тематика курсів «ІНФО-ШКОЛА» для:

• директорів;
  • заступників з навчальної роботи;
  • вчителів початкової школи;
  • вчителів-предметників основної і старшої шкіл;
  • шкільних бібліотекарів,
  • консультантів (всього 6 курсів, додаються).

Курси платні, можуть забезпечуватися з фінансових джерел школи (за державною субвенцією) або особистими коштами слухачів. У першому випадку укладається договір надання освітніх послуг.

Для здешевлення вартості і зручності курси поділені на теми зі своїми цінами. Це дає можливість слухачам самостійно комплектувати тематику і знижувати вартість курсу. Форма занять дистанційна, слухачам надаються всі необхідні матеріали у вигляді відеоуроків та друкованих документів. По закінченню видається сертифікат.
     Комунікація зі слухачами ведеться індивідуально, без наперед встановлених строків початку і кінця. Часові виміри проходження курсів сторонами узгоджуються.
     Про своє бажання пройти курсову підготовку слухачі
(індивідуальні заявки), школи (групові заявки) повідомляють інститут заявкою (бланк додається). Заявку слід направити на електронну адресу pasport01@ukr.net.

Телефони для довідок: (067) 474-59-55, (066) 744-07-41. Відповідальний працівник Герасименко Ірина Миколаївна.

Додатки:
          1.  Тематика курсів з підвищення кваліфікації педпрацівників (6 курсів);
          2.  Бланк заявки для проходження курсів.

Завантажити додатки можна за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/1VjijOXhtb9IlKgIKPlqMd1bx4sqxjMhP?usp=sharing