Підведено підсумки Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків та робіт декоративно-прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику «Пожежі краще запобігти!»

Дата: 21.04.2021 16:58

На виконання листа ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області від 05.02.2021 № 22, наказу міського відділу освіти від 09.02.2021 № 34 «Про участь в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків та робіт декоративно-прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику «Пожежі краще запобігти!», з метою залучення дітей та підлітків до вивчення та популяризації правил пожежної та техногенної безпеки, формування у них навичок обережного поводження з вогнем, виховання почуття відповідальності за збереження від вогню та інших надзвичайних ситуацій навколишнього середовища, у лютому 2021 року відбувся міський етап Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків та робіт декоративно-прикладної творчості «Пожежі краще запобігти!». До міського журі Конкурсу надійшло 50 творчих робіт учасників, які є учнями закладів загальної середньої освіти міста. Члени журі, до складу якого входили представники Першотравенського МВ ГУ ДСНС та міського відділу освіти, відзначили високий рівень конкурсних робіт, роботу педагогів та керівників гуртків, а також визначили переможців та відібрали творчі роботи для участі в обласному етапі Конкурсу.

16 квітня 2021 року у міському відділі освіти командою МВ ГУ ДСНС було нагороджено переможців міського та обласного етапів Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків та робіт декоративно-прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику «Пожежі краще запобігти!».

У номінації «Декоративно-прикладна творчість» обласного етапу конкурсу нагороджено:

Подеречу Яну, ученицю ЗШ № 1 за ІІІ місце.

У номінації «Художня творчість» міського етапу нагороджено:

вікова категорія (6-10 років):

Козаченко Крістіну, ученицю ЗШ № 2 за І місце;

Безкровного Веніаміна, учня ЗШ № 3 за ІІ місце;

Козаченко Крістіну, ученицю ЗШ № 2 за ІІІ місце.

вікова категорія (11-14 років):

Яковлеву Карину, ученицю ЗШ № 5 за І місце;

Бобошко Юлію, ученицю ЗШ № 5 за ІІ місце;

Яковлеву Маргарита, ученицю ЗШ № 5 за ІІ місце;

Матусевич Діану, ученицю ЗШ № 5 за ІІІ місце.

вікова категорія (15-18 років):

Мітько Олесю, ученицю ЗШ № 5 за І місце;

Безкровного Богдана, учня ЗШ № 3 за ІІ місце;

Осауленко Ольгу, ученицю ЗШ № 5 за ІІІ місце.

У номінації «Декоративно-прикладна творчість» міського етапу нагороджено:

Подеречу Яну, ученицю ЗШ № 1 за І місце;

Мартиненко Анастасію, ученицю ЗШ № 5 за І місце;

Осауленко Ольгу, ученицю ЗШ № 5 за І місце.