Про закріплення території обслуговування за закладами загальної середньої освіти міста

Дата: 31.05.2021 09:13

З метою забезпечення здобуття дітьми шкільного віку міста Першотравенська повної загальної середньої  освіти, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 13.09.2017 № 684 "Про затвердження порядку ведення обліку дітей шкільного віку та учнів", наказу Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 № 367 "Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти" 26.05.2021 виконавчий комітет Першотравенської міської ради прийняв рішення щодо закріплення за закладами загальної середньої освти міста території обслуговування.