Вітаємо з перемогою рій «Атамани» Першотравенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1

Дата: 07.07.2021 13:11

Відповідно до Плану проведення гри "Джура" у 2020/2021 навчальному році протягом квітня місяця рої закладів загальної середньої освіти міста брали участь у Всеукраїнському онлайн-конкурсі ватр «Слава Героям» роїв середньої вікової групи Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)».

З 05 до 24 травня 2021 року було підведено підсумки Конкурсу.

За підсумками:

- перше місце у Конкурсі посіли рої, що набрали 33 – 36 балів;

-друге місце у Конкурсі посіли рої, що набрали 29 – 32 бали;

- третє місце у Конкурсі посіли рої, що набрали 25 – 28 балів;

- рої, що набрали менше 25-ти балів визнали учасниками Конкурсу.

У конкурсі взяли участь 242 команди. Рій «Атамани» Першотравенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 виборов перемогу та посів ІІ місце (32,33 бали). Команду нагороджено Грамотою Українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді.

Вітаємо рій «Атамани» Першотравенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 з перемогою!  Пишаємося нашими учасниками та дякуємо керівнику команди Лазаренко Галині Валеріївні за відмінну підготовку команди. Бажаємо успіхів та нових перемог!!!