Упорядкування мережі закладів дошкільної освіти міста

Дата: 20.08.2021 21:17

12 серпня 2021 року Першотравенською міською радою з метою  упорядкування мережі закладів дошкільної освіти міста та у зв`язку з відсутністю відповідної кількості вихованців прийнято рішення про реорганізацію КДНЗ «Берізка» шляхом приєднання до КДНЗ «Білочка».

Відповідно до листа міського фінансового управління, міським відділом освіти у червні поточного року було проведено аналіз попередньої мережі закладів освіти на 2021-2022 роки, матеріальної бази та технічного стану закладів. Встановлено, що починаючи з 2016 року спостерігається спад чисельності вихованців. Прогнозований контингент на 01.09.2021 становить 864 дитини, що на 162 дитини менше ніж торік. Станом на 01.08.2021 кількість дітей у КДНЗ «Берізка» становить 34 вихованця, а фактична кількість працівників закладу - 46. Зважаючи на це подальше функціонування закладу є нераціональним. Батькам вихованців КДНЗ «Берізка» запропоновано перевести дітей до  інших садочків, у яких наразі нараховується понад 240 вільних місць.

На даний момент мережа закладів дошкільної освіти міста становить 58 груп та налічує 315,25 штатних одиниць. Планується у новому навчальному році 50 груп та 271 штатна одиниця. Працівники, які підпадають під скорочення та мають намір працювати далі будуть переведені до інших закладів дошкільної освіти, шкіл (за умови проходження необхідних курсів) та інших закладів бюджетної сфери, де є вакансії.