Трансформація закладів освіти в дії

Дата: 20.08.2021 21:19

12 серпня 2021 року за рішенням Першотравенської міської ради всі загальноосвітні школи міста перейменовано на Першотравенські ліцеї, та затверджено їх статути. Це зумовлено тим, що з 01.01.2022, відповідно до Бюджетного кодексу України, фінансування з державного бюджету отримуватимуть тільки початкові школи, гімназії та ліцеї. Законом України «Про повну загальну середню освіту» не передбачено типу закладу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів».

Оскільки наразі на державному рівні ще не прийнято нове положення про ліцей, у такому форматі школи працюватимуть декілька років. До грудня поточного року буде розроблено нову програму розвитку освіти міста Першотравенська  та прийнято план трансформації закладів освіти міста. Планується створити у місті один ліцей академічного профілю та чотири гімназії.