24 листопада 2021 року відбувся ІІ (міський ) етап XХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Дата: 25.11.2021 10:04

24 листопада 2021 року на базі Першотравенського ліцею №1 відбувся ІІ (міський ) етап XХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Конкурс проводився з дотриманням законодавства України в частині запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2

У Конкурсі взяли участь 45 учнів 3-11 класів закладів загальної середньої освіти міста.

Перший етап цього конкурсу стартував 9  листопада 2021 року, у День української писемності та мови. За перемогу змагалися 527 учасників.

Виконуючи конкурсні завдання, діти показували не тільки знання граматичного матеріалу, але і те, як вони знають українські прислів’я та приказки, уміють творити і фантазувати. Високий рівень підготовки показали учні Першотравенського ліцею № 1 – 5  переможців.

Переможці ІІ (міського) етапу Конкурсу стали такі учні:

3-4 класи

Дудніченко Давид - учень 3-А класу Першотравенського ліцею № 1;

Обідченко Ксенія – учениця 4-Б класу Першотравенскього ліцею № 4;

5-8 класи

Дресь Єгор – учень 5-А класу Першотравенського ліцею № 1;

Калачева Еліна – учениця 6-А класу Першотравенського ліцею № 1;

Мамонова Ольга – учениця 7-А класу Першотравенського ліцею № 2;

Лазаренко Микита – учень 8-А класу Першотравенського ліцею № 1;

9-11 клас

Домущей Богдан – учень 10-А класу Першотравенськог ліцею № 5;

Васильєва Анжеліка – учениця 11-А класу Першотравенського ліцею № 1.

Щиро вітаємо всіх учасників ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.  Яцика. Висловлюємо вдячність колегам-педагогам, які доклали значних зусиль при підготовці учасників Конкурсу. Бажаємо наснаги, творчих злетів та перемог.