Святий Миколай напередодні свята завітав до закладів освіти міста

Дата: 17.12.2021 15:12

17 грудня 2021 року до дня Святого Миколая 842 вихованця закладів  дошкільної освіти та 1634 учня закладів загальної середньої освіти міста отримали солодкі подарунки.

День Святого Миколая перший приходить до дітей зі святом милосердя та добра. Це свято наповнене дивом і добром. Приємно турбуватися про всіх, кого любиш. За ініціативи міського голови у переддень цього свята вихованці закладів дошкільної освіти, учні молодших класів та учні пільгових категорій закладів загальної середньої освіти міста отримали солодкі подарунки. Загальна сума витрат на солодощі складає 61 900 грн.

Позитивні емоції, гарний настрій, великий заряд енергії отримали всі присутні на святі.