Організаційна підготовка учнів до НМТ-2023: коротко про головне

Дата: 29.03.2023 08:20

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо державної підсумкової атестації та вступної кампанії 2023 року»  учні 11-х класів шкіл звільнені від проходження ДПА, а прийом на навчання до закладів вищої освіти здійснюється в особливому порядку. Звісно, у багатьох школярів, які планують вступати до вишів, та їхніх батьків виникає безліч запитань. Які предмети потрібні для вступу на ту чи іншу спеціальність? Якими будуть тести та як їх оцінюватимуть? Аби допомогти вчителям провести інформаційно-роз'яснювальну роботу щодо процедури НМТ, ми систематизували наявну нормативну базу та опрацювали інформацію з офіційних джерел.

Детальніше за посиланням: https://naurok.com.ua/post/organizaciyna-pidgotovka-uchniv-do-nmt-2023-korotko-pro-golovne