07 квітня 2023 року відбулась нарада з департаментом освіти і науки облдержадміністрації

Дата: 07.04.2023 13:09

07 квітня 2023 року департамент освіти і науки облдержадміністрації провів нараду з керівниками органів управління освітою з таких питань освітньої діяльності закладів повної загальної середньої освіти:
1. Щодо формування ефективної мережі закладів загальної середньої освіти та формування мережі академічних ліцеїв.
2. Про підсумки участі учнів закладів загальної середньої освіти області у III етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2022/2023 навчальному році та роботу з обдарованими учнями.
3. Про підсумки участі педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти у I та II етапах Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року». Про стан розбудови сучасного цифрового освітнього простору.
4. Про особливості проведення національного мультипредметного тестування у 2023 році та завдання органів управління освітою щодо його підготовки.
5. Щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти.