22.11.2023 відбулося засідання професійної спільноти практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти за темою: "Безпечне освітнє середовище"

Дата: 23.11.2023 08:10

22.11.2023 на електронній платформі Meet відбулося засідання професійної спільноти практичних психологів і соціальних педагогів закладів освіти за темою «Безпечне освітнє середовище».
Виступили:
1. Соціальний педагог Першотравенського ліцею № 2 Першотравенської міської ради, Докучаєва Н. – «Тримаймо освітній фронт разом. Захисна, соціально-перетворювальна робота».
2. Практичний психолог Першотравенського ліцею № 1 Першотравенської міської ради, Богданова Н. – «Тілесні практики роботи з базовими емоціями за алгоритмом для стабілізації психоемоційного стану».
3. Соціальний педагог Першотравенського ліцею № 1 Першотравенської міської ради, Лантух Л. – «Гендерна рівність у сучасному світі».
4. Соціальний педагог Першотравенського ліцею № 4 Першотравенської міської ради, Лопатніченко О. – «Як підвищити рівень усвідомлення проблеми торгівлі людьми (особливо дітьми)».
5. Практичний психолог комунального закладу дошкільної освіти «Дзвіночок», Нетеса О. – «Використання арт-терапії для поліпшення психоемоційного стану дошкільнят».
Керівник методичного об'єднання практичних психологів Тетяна Дресь наголосила про важливість підготовки заходів з нагоди проведення Всеукраїнської кампанії "16 днів проти насилля". Також про проведення роботи з адаптації учнів 1-5х класів до навчання у ліцеї.

Тримаємо освітній фронт разом!