В рамках гуманітарної допомоги від Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) діти вразливих категорій, які навчаються в ліцеях міста отримали освітні матеріали

Дата: 14.12.2023 12:39

В рамках гуманітарної допомоги від Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) міський відділ освіти виконавчого комітету Першотравенської міської ради отримав від Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації (комунальної установи «Центр з обслуговування закладів освіти» Дніпропетровської обласної ради») освітні матеріали, а саме: 127 індивідуальних освітніх наборів "А" для учнів 1-4 класів, 10 індивідуальних освітніх наборів "В" для учнів 5-11 класів. Крім того 67 шкільних рюкзаків. А також 10 ноутбуків, гарнітуру до них і спеціальні сумки для зручного носіння. Допомога піде дітям вразливих категорій, які навчаються в ліцеях міста за змішаною формою.

Дякуємо, друзі з ЮНІСЕФ! За те, що поруч. За інвестиції в наших хлопців та дівчат.