Отримали надзвичайно корисний навчально-методичний посібник «Про.Безпеку: безпечна освітня екосистема громади»

Дата: 14.12.2023 15:41

Завдяки участі в проєкті «Про.Спільноти: безпечне та сприятливе середовище для навчання дітей» міський відділ освіти виконавчого комітету Першотравенської міської ради отримав від тренерок цього проєкту Інни Іванової та Наталі Понежі надзвичайно корисний навчально-методичний посібник «Про.Безпеку: безпечна освітня екосистема громади» https://bit.ly/3Gj3IQ0 , розробленого громадською організацією Центр Інноваційної Освіти «Про.Світ».

У посібнику багато корисної інформації:
🔸 про складники, які формують безпечний освітній простір на фізичному, інформаційному, психологічному рівнях;
🔸 про корисні нормативні документи, якими слід послуговуватися, створюючи це середовище;
🔸 про поради, досвід та алгоритми, як організувати  безпечне середовище на різних рівнях відповідальності та впливу:
   індивідуальному,
   організаційному,
   загальнокультурному (ціннісному),
   державному.

У посібнику можна знайти інформацію щодо:
🔹 облаштування укриттів,
🔹 мінної безпеки,
🔹 безпечної дороги до школи,
🔹 домедичної допомоги,
🔹 інформаційної гігієни закладів освіти,
🔹 залучення в освітній простір дітей з різними життєвими обставинами та іншу інформацію.

До кожної теми є підбірка корисних ресурсів з онлайн-курсами, методиками тощо.
Окремий розділ посібника присвячений важливості міжвідомчої взаємодії у громаді засновників, стейкхолдерів тощо для створення безпечного освітнього середовища й тому, як правильно будувати таку взаємодію.

Посібник буде корисний:
🔸 керівникам закладів загальної середньої освіти
педагогам
🔸 працівникам управлінських структур системи освіти
🔸 представникам органів місцевого самоврядування
🔸 викладачам закладів післядипломної педагогічної освіти
🔸 працівникам центрів професійного розвитку педагогічних працівників
🔸іншим представникам місцевих громад.

Посібник можна безоплатно завантажити за посиланням: https://bit.ly/3Gj3IQ0

Дякуємо тренеркам проєкту Інні Івановій та Наталі Понежі за корисний, потрібний, практичний та цікавий посібник.