Вихованка т/о "Палітра" Моїсеєнко Анастасія отримала 2 місце у Всеукраїнському конкурсі та нагороди від Освітнього центру Верховної ради України та Українського державного центру позашкільної освіти

Дата: 29.01.2024 14:45

Фото без опису

Перемога у Всеукраїнському конкурсі та нагороди від Освітнього центру Верховної ради України та Українського державного центру позашкільної освіти - вихованка т/о "Палітра" Моїсеєнко Анастасія отримала 2 місце!!

Наприкінці 2023 року у місті Києві Українським державним центром позашкільної освіти були підведені підсумки Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу», присвяченого Дню захисника України.

Цьогоріч на конкурс подано 1535 робіт з 22 регіонів України, а саме: Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської,
Закарпатської, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Львівської,
Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Харківської,
Херсонської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької, Чернігівської областей
та м. Києва. Були представлені роботи у розділах: образотворче мистецтво та
поезія (вірші) присвячені значущим подіям захисту України.

Щиро вітаємо юну художницю з перемогою в конкурсі та бажаємо творчого натхнення!

Фото без опису