Гуманітарна допомога від дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ для закладів дошкільної освіти

Дата: 23.04.2024 13:28

В рамках гуманітарної допомоги  від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) міський відділ освіти виконавчого комітету Першотравенської міської ради отримав від департаменту освіти і науки облдержадміністрації (комунальної установи  "Центр з обслуговування закладів освіти" Дніпропетровської обласної ради") 8 боксів "Навчально-розвивальні матеріали для закладів дошкільної освіти" для раннього розвитку «НУМО, відкривай та розвивай», які розподіляться між двома закладами дошкільної освіти громади.

У кожному боксі – розвиваючі та настільні ігри, зошити, книги та методичні посібники для вихователів. Тому й називається кожна коробка: «НУМО, відкривай та розвивай». Дидактичні матеріали та ігри зацікавлять дошкільнят та сприятимуть у майбутньому навчанні в школі. Творчі завдання допоможуть розвинути фантазію та уяву дітей.