A A A K K K
людям з порушенням зору
Міський відділ освіти
виконавчого комітету Першотравенської міської ради

Медичне обслуговування у закладах дошкільної освіти

Комунальний дошкільний навчальний заклад "Казка" отримав ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики

Комунальний дошкільний навчальний заклад «Казка» став одним із перших серед закладів дошкільної освіти м.Першотравенська, який отримав ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики згідно наказу МОЗ від 04.06.2021 № 1115. За рішенням ліцензійної комісії Міністерства охорони здоров’я України дошкільний заклад "Казка" має право здійснювати господарську діяльність з медичної практики за спеціальністю молодших спеціалістів з медичною освітою: сестринська справа.

 

У комунальному дошкільному навчальному закладі «Дзвіночок» підготували медичний кабінет до отримання ліцензії на провадження господарської діяльності з медичної практики

26 травня 2021 року у КДНЗ «Дзвіночок» пройшло санітарно-епідеміологічне обстеження приміщень медичного призначення з метою визначення готовності закладу до отримання ліцензії на провадження господарської діяльності з медичної практики. Перевірка проводилася фахівцями Петропавлівського управління Головного управління Держпродспоживслужби у Дніпропетровській області. Зауваження спеціалістів відсутні, медичний кабінет КДНЗ «Дзвіночок» укомплектований усіма необхідними медикаментами та обладнанням відповідно до Переліку медичного обладнання для медичного кабінету закладу дошкільної освіти, включаючи плантограф, скіаскопічні лінійки, офтальмоскоп дзеркальний та інше обладнання. За висновками спеціалістів кабінет закладу має всі підстави для отримання ліцензії. Для придбання обладнання з міського бюджету було витрачено 7068 гривень, а  благодійні внески - 3122 гривні.

Роботу з підготовки кабінету до отримання ліцензії з медичної практики очолювала завідувач Лариса Молчанова, активну участь брала старша медична сестра Лариса Сопінська.

 

У комунальному дошкільному навчальному закладі «Черемшина» підготували медичний кабінет до отримання ліцензії на провадження господарської діяльності з медичної практики

З 18 та 19 березня 2021 року в комунальному дошкільному навчальному закладі «Черемшина» пройшло санітарно-епідеміологічне обстеження приміщень медичного призначення з метою визначення готовності закладу до отримання ліцензії на провадження господарської діяльності з медичної практики. Перевірка проводилася фахівцями Петропавлівського управління Головного управління Держпродспоживслужби у Дніпропетровській області. Зауваження спеціалістів відсутні, медичний кабінет КДНЗ «Черемшина» укомплектований усіма необхідними медикаментами та обладнанням, відповідно до Переліку медичного обладнання для медичного кабінету закладу дошкільної освіти, включаючи плантограф (для визначення плоскостопості), скіаскопічні лінійки, офтальмоскоп дзеркальний, мішок Амбу для вентиляції легень та ще багато іншого обладнання. За висновками спеціалістів найближчим часом кабінет закладу має всі підстави для отримання ліцензії.

Завідувач Світлана Верзіліна ретельно спланувала всі етапи роботи щодо  підготовки медичного кабінету, заохотила колектив до спільної праці задля досягнення мети. Активну участь брала старша медична сестра Лілія Омельченко. Більшість коштів для придбання обладнання виділив міський бюджет. Тільки у 2020 році було витрачено більше 15 тисяч гривень.

            

 

У закладах дошкільної освіти міста триває підготовка до ліцензування медичних кабінетів

Станом на лютий 2021 року всі медичні працівники закладів дошкільної освіти пройшли курси підвищення кваліфікації та мають можливість отримати кваліфікаційну категорію за професією відповідно до результату попередніх курсів. Другий рік триває процес переобладнання та поповнення бази медичних кабінетів.

КДНЗ "Черемшина" та КДНЗ "Казка" готові до візиту фахівців Головного управління Держпродспоживслужби з метою отримання Акту обстеження медичного кабінету. 

Ліцензійними умовами встановлені організаційні, кадрові і технологічні вимоги до матеріально-технічної бази ліцензіата, обов'язкові для виконання під час провадження господарської діяльності з медичної практики, а також визначений вичерпний перелік документів, що додаються до заяви про отримання ліцензії на провадження господарської діяльності з медичної практики.

                          

                              

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень