Проведено конкурсні випробування І туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021» в номінації «Українська мова та література»

Дата: 03.12.2020 14:41

16 листопада 2020 року на виконання наказу ДОН ОДА від 04.11.2020 № 503/0/212-20 на базі м.Першотравенська відповідно до визначених зон розпочато проведення І туру Конкурсу. Педагоги-конкурсанти пройшли випробування: «Тестування», «Майстер-клас».

У номінації «Українська мова та література» змагались представники міст Першотравенськ і Тернівка: Дудніченко Тетяна Володимирівна (м.Першотравенськ, загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3), Семенюта Олена Анатоліївна (м.Першотравенськ, загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2), Судоплатова Марина Анатоліївна (м.Тернівка, загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5) та  Щербина Ліна Миколаївна (м.Першотравенськ, загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4). Конкурсанти продемонстрували високий рівень професійної майстерності.

Конкурс відбувався в дистанційному режимі  па платформі ZOOM.

19.11.2020  о 16.00 відбудеться жеребкування участі у конкурсному випробуванні «Дистанційний урок», а 20.11.2020 о 9.00 розпочнеться проведення дистанційних уроків конкурсантами.