Ліна Щербина, учитель української мови і літератури ЗШ № 4, виборола перемогу в обласному етапі конкурсу "Учитель року - 2021"

Дата: 15.02.2021 15:05

Успішне завершення обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2021» у номінації «Українська мова і література» відбулося 12.02.2021. Усі випробування проходили в онлайн-режимі на платформі ZOOM, велися відеозаписи. Під час урочистого закриття за допомогою слайд-шоу було відтворено яскраві сторінки конкурсу: робота конкурсантів над аналізом поетичних творів, електронне жеребкування тематики уроків, проведення власне уроків.

Звичайно, усе супроводжувалося емоціями, хвилюваннями, очікуваннями, надією і, можливо, навіть розчаруванням. Члени журі висловили велику вдячність учасникам конкурсу, вчителям української мови і літератури, за самовіддану, наполегливу, результативну роботу протягом усіх змагальних днів. Сучасні вчителі - професійні, компетентні, цілеспрямовані педагоги, які навчають дітей, навчаються самі і знаходять можливість для реалізації амбітних конкурсних проєктів.

Кульмінаційним моментом урочистостей було представлення головою журі обласного конкурсу Сергієнко Антоніною Антонівною, кандидатом педагогічних наук, доцентом кафедри соціально-гуманітарної освіти КЗВО «Дніпровська академія неперервної освіти» ДОР», переможців та лауреатів конкурсу. Учителем року обласного етапу конкурсу в 2021 році у номінації «Українська мова і література» стала Щербина Ліна Миколаївна, учитель української мови і літератури Першотравенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Першотравенської міської ради. Друге місце посіла Кащенко Людмила Анатоліївна, учитель української мови і літератури КЗО «Гімназія № 1» Дніпровської міської ради, а третє місце завоювала дуже молода вчителька середньої загальноосвітньої школи № 6 м. Покров Висоцька Тетяна Вікторівна. Лауреатами конкурсу стали, посівши відповідно четверте, п’яте і шосте місце, учителі: Постоєнко Сергій Володимирович (м. Нікополь), Пінчук Валентина Віталіївна (м. Жовті Води), Гринько Оксана Леонідівна (м. Синельникове).

Щира подяка членам журі за об’єктивне, професійне, неупереджене оцінювання (до речі, роботи перед перевіркою були закодовані), за сумлінне і відповідальне ставлення до такої нелегкої, але необхідної справи, адже вони теж у різні роки були переможцями цього професійного конкурсу: Корзун Катерина Миколаївна, Панченко Людмила Василівна, Галича Наталія Павлівна, Стороженко Наталія Петрівна, Уткіна Лілія Анатоліївна та заслужений учитель України Криворотенко Ольга Григорівна Окрема подяка головному координатору всіх організаційних питань конкурсу, заступнику голови оргкомітету Дорошенко Оксані Анатоліївні, старшому викладачеві кафедри соціально-гуманітарної освіти КЗВО «ДАНО» ДОР».

Від імені членів оргкомітету переможців привітав завідувач кафедри соціально-гуманітарної освіти, кандидат філософських наук, доцент Безена Іван Михайлович. З привітальними настановчими словами до учасників звернулися Ольга Григорівна Криворотенко, заступник голови журі, та Катерина Миколаївна Корзун, яка з 2018 року тримала першість цього конкурсу, а тепер передала естафету цьогорічному переможцю – Щербині Ліні Миколаївні.

Конкурс відбувся! Але кожен фініш – це, по суті, старт, стверджує Ліна Костенко! Тож не зупиняймося на досягнутому, а впевнено рухаймося далі!

Успіхів та перемоги бажаємо у Всеукраїнському етапі конкурсу "Учитель року 2021" Щербині Ліні Миколаївні!