ЗНО

Працівникам освіти, залученим до проведення ЗНО-2021, зроблять щеплення вакциною CoronaVac

Першими вакцинувати від коронавірусу будуть працівників освіти, залучених до проведення зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) у 2021 році. У нашому місті створено три пункти проведення зовнішнього незалежного оцінювання. 120 педагогічних працівників планують співпрацювати з Дніпропетровським регіональним центром оцінювання якості освіти під час проведення ЗНО у 2021 році. Із них 28% освітян бажають здійснити щеплення проти COVID-19. Їм зроблять ін'єкції за їхнім бажанням вакциною CoronaVac .

10:40 15.04.2021

Завершено реєстрацію на пробне ЗНО

Для проходження пробного зовнішнього незалежного оцінювання зареєструвалося близько ста учнів закладів загальної середньої освіти міста Першотравенська.

11:56 29.01.2021

ЗНО-2021: ТЕСТУВАННЯ З ВИКОРИСТАННЯМ ДРУКУ ШРИФТОМ БРАЙЛЯ

2021 року особи з порушеннями зору матимуть можливість під час додаткової сесії пройти зовнішнє незалежне оцінювання з використанням завдань, надрукованих рельєфно-крапковим шрифтом Брайля, з української мови і літератури, математики, історії України та біології.  Характеристики сертифікаційних робіт і критерії оцінюваннязавдань відкритої форми затверджено наказами Українського центру оцінювання якості освіти.

09:01 24.12.2020

Вартість пробного ЗНО-2021

Реєстрація для участі в пробному ЗНО-2021 розпочнеться 5 січня і триватиме до 19 січня включно. Кожен охочий зможе зареєструватися для участі в пробному ЗНО на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

16:25 21.12.2020