Сьогодні відзначається 207-ма річниця від дня народження Тараса Шевченка

9 березня 1814 року з’явився на світ визначний поет, класик української літератури, мислитель, художник Тарас Григорович Шевченко. За своє коротке життя, а прожив він чимало, 47 років і один день, Шевченко сповна наситився стражданнями, серед яких були і результати власних помилок, але він не міг не жадати того, до чого прагнемо всі ми - життя і свобода, самореалізація і благополуччя, мир і повага, прості людські цінності. Його творчість - це його душа, у ній він був чесний і добрий, ярий і нескінченно багатий.

13:35 09.03.2021

ТОП-критерії якості освіти в школі

ТОП-критерії якості освіти в школі за результатами дослідження, проведеного в жовтні-листопаді 2020 року на замовлення Державної служби якості освіти України.

11:14 03.03.2021

Лишився тиждень, щоб зареєструватись на ЗНО 2021

До завершення реєстрації для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні 2021 року лишився тиждень – вона триватиме до 5 березня. До цього ж дня також можна внести зміни в персональні дані учасника ЗНО, якщо в Сертифікаті учасника ЗНО виявлено помилку.

11:30 01.03.2021

Уряд ухвалив зміни до правил карантину через COVID-19 – що змінюється для закладів освіти

З 24 лютого 2021 року на території України встановлюється "жовтий" рівень епідемічної небезпеки з окремими обмеженнями для закладів освіти. Водночас у регіонах, де буде встановлено "червоний" рівень, здобувачам забороняється відвідувати заклади освіти, що не стосується дитсадків, спеціальних закладів освіти та учнів 1-4 класів шкіл.

17:10 22.02.2021

У закладах дошкільної освіти міста триває підготовка до ліцензування медичних кабінетів

Станом на лютий 2021 року всі медичні працівники закладів дошкільної освіти пройшли курси підвищення кваліфікації та мають можливість отримати кваліфікаційну категорію за професією відповідно до результату попередніх курсів. Другий рік триває процес переобладнання та поповнення бази медичних кабінетів.

17:01 22.02.2021

Дошкільна освіта має бути територіально доступною, - Сергій Шкарлет про право на першочергове зарахування до закладів дошкільної освіти

Профільний комітет Верховної Ради підтримав законопроєкт про внесення змін до Закону України «Про дошкільну освіту» щодо забезпечення територіальної доступності дошкільної освіти (реєстр. № 4604 від 16 січня 2021 року). Вказаний документ відповідає стратегії діяльності МОН, одним з головних завдань якої є гарантоване право кожної дитини віком до 7 років на місце в закладі дошкільної освіти.

10:53 22.02.2021

Учениця Першотравенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 успішно захистила науково-дослідницьку роботу

06-07 лютого 2021 року відбувся II етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Дніпропетровського відділення Малої академії наук України на науковому відділенні філософії та суспільствознавства. Кононенко Олександра, учениця 11-А класу Першотравенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5, посіла ІІІ місце (секція-правознавство). Вітаємо переможницю та її керівника – Горіну Ольгу Теофілівну, вчителя історії та правознавства Першотравенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5. Бажаємо  подальших успіхів та звершень!

09:18 11.02.2021