Новини

Розпочато реєстрацію на курс «Інституційний аудит: розроблення стратегії і процедур забезпечення якості освіти»

З метою якісної підготовки керівників закладів освіти з питань розбудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти та проведення самооцінювання освітніх і управлінських процесів закладів освіти, Центр професійного розвитку педагогічних працівників інформує про проведення очно-дистанційних курсів підвищення кваліфікації КЗ ДАНО ДОР.

14:55 03.11.2020

Розпочався перший(зональний) тур Всеукраїнського конкурсу«Учитель року– 2021»

Конкурс «Учитель року» щорічно об’єднує відданих своїй справі, творчих, відкритих до нових знань, готових ділитися своїми надбаннями вчителів. В цьому році для участі у конкурсі зареєструвалися 4 педагогічних працівника закладів освіти міста, зокрема, в таких номінаціях:

14:54 02.11.2020

Завершено реєстрацію учасників всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2021"

Завершено реєстрацію учасників всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021». Цьогоріч конкурс  проводиться у чотирьох номінаціях: «Українська мова та література», «Математика», «Трудове навчання» і вперше після тривалої перерви – «Керівник закладу освіти».

15:00 28.10.2020

Відбулась онлайн-конференція "Дистанційне та змішане навчання в початковій школі "

За ініціативи Центру професійного розвитку педагогічних працівників м.Першотравенська 28.10.2020 на платформі Інноваційної Освіти Ed Lab відбулась онлайн-конференция "Дистанційне та змішане навчання в початковій школі".

13:33 28.10.2020

За даними МОН зарплати педагогічних працівників у закладах загальної середньої освіти збільшуватимуться протягом 2021 року

Рівень заробітної плати працівників галузі освіти у 2021 році буде підвищений у два етапи: у січні та в липні. Такі зміни передбачені в проєкті Закону України «Про Державний бюджет України на 2021 рік».

10:28 26.10.2020

Відбулось обговорення впровадження кращих методів дистанційного навчання під час запровадження карантину

23 жовтня 2020 відбулась ZOOM нарада адміністрацій закладів освіти міста, на якій відбулось обговорення впровадження кращих методів дистанційного навчання під час запровадження карантину з досвіту роботи закладів освіти міста (презентація 1).

11:00 23.10.2020

Розділ «Мої класи» на «Всеосвіті» – це зручний безкоштовний онлайн-інструмент для організації дистанційного навчання

В умовах дистанційного та змішаного формату освіти дуже важливо правильно організувати контроль за навчальним процесом та налагодити зворотний зв'язок.

11:42 09.10.2020