Новини

ЗВЕРНЕННЯ ПСИХОЛОГІЧНОЇ СЛУЖБИ МІСТА ДО ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ

У зв'язку з епідеміологічною ситуацією, що склалася в Україні, та вимушеним переходом освітнього процесу на дистанційну форму навчання, психологічна служба міста надає рекомендації щодо врахування емоційного стану дітей при щоденному навантаженні та підсумковому оцінюванні учнів.

09:02 24.04.2020

У закладах дошкільної освіти міста завершується 2019-2020 навчальний рік

Підходить до завершення 2019-2020 навчальний рік. Заклади дошкільної освіти міста в цьому році випускають до школи 289 дітей. З них 88% вже обрали навчальний заклад, а 12% на шляху вибору. Педагоги дошкільних закладів допомагають батькам зорієнтуватися в діях щодо подачі документів до 1-го класу. Станом на 22 квітня 2020 року до закладів загальної середньої освіти міста зареєстровано 254 майбутніх першокласників.

13:41 22.04.2020

Вчимо і навчаємось на карантині: ЗНО 2020 і вибір університету

Карантин вніс зміни в освітній процес, але ЗНО відбудеться за будь-яких обставин. Заступник Міністра освіти і науки Єгор Стадній відповів на головні запитання щодо проведення ЗНО та поділився кількома порадами з одинадцятикласниками, які зараз навчаються вдома. Переглянути відео

13:20 22.04.2020

Вибір підручників для 7 класу

Педагогічні працівники закладів загальної середньої освіти міста завершили вибір підручників для 7 класу за фрагментами електронних версій їх оригінал-макетів з історії України, всесвітньої історії  та інформатики.

11:59 17.04.2020

Увага! 15 квітня випускники зможуть виконати тестові завдання до ЗНО з обраного предмета.

15 квітня через свій особистий кабінет на сайті (dneprtest.dp.ua) Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти випускникам, які зареєструвались на пробне ЗНО, буде надана можливість дистанційно поспостерігати за процедурою проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання з усіма необхідними поясненнями і виконати тестові завдання з обраного предмета.

10:05 14.04.2020

Щодо нагальних питань впровадження Закону України «Про повну загальну середню освіту» Лист МОН № 1/9-201 від 08.04.20 року

Міністерство освіти і науки України надає такі роз'яснення і рекомендації стосовно механізму реалізації окремих положень Закону України «Про повну загальну середню освіту». За потреби будуть надані додаткові роз'яснення та рекомендації.

10:02 14.04.2020

Державна служба якості освіти України проводить онлайн-опитування з питань організації дистанційного навчання

Опитування анонімне, проводиться серед учнів, учителів, батьків та керівників закладів освіти, його результати будуть використані для вдосконалення організації дистанційного навчання школярів. Заповнення анкет займе не більше 10 хв.

09:23 13.04.2020