Новини

Завершено проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2019/2020 навчальному році, 8 учнів закладів загальної середньої освіти міста посіли призові місця, а саме:

14:31 13.03.2020

Вибір підручників для 3 класу

11:42 13.03.2020

Зустріч учнівської молоді з представниками закладів вищої освіти Міністерства Оборони України

04 березня 2020 року у приміщенні БК "Україна" відбулася зустріч учнів 11 класів закладів загальної середньої освіти з представниками Дніпропетровського ОТЦК та СП, Військової Академії м. Одеси та Дніпропровського національного університету залізничного транспорту, які провели рекламно-агітаційну та інформаційно-роз'яснювальну кампанію серед молоді міста Першотравенська.

14:47 05.03.2020

ІІ тур всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2020"

В лютому на базі закладів освіти м. Дніпра відбувся ІІ (обласний) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» в номінаціях  «Зарубіжна література» та «Початкова освіта, в якому взяли участь вчителі  Коротких Оксана Федорівна (ЗШ № 3) та Біла Юлія Валеріївна (ЗШ № 4) відповідно. Наші щирі вітання педагогам нашого міста – фіналістам обласного туру, за професіоналізм і творчу працю!

09:22 26.02.2020

Міжнародні мовно-літературні конкурси

15:11 03.12.2019

Учитель Року 2020

В листопаді на базі закладів освіти м. Першотравенська  було проведено перший тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» в номінації «Початкова  освіта».

14:38 02.12.2019

Проект «UEFA GROW» — пілотний проект з розвитку масового футболу

Проект «UEFA GROW» — пілотний проект з розвитку масового футболу, який ініціювала і впроваджує в Україні UEFA. Мета проекту — залучити якомога більшу кількість українців до заняття футболом завдяки організації масових заходів, тренінгів та створення справжньої футбольної громадськості. Програма вже успішно працює у Польщі, Білорусі та Румунії.  01 жовтня 2019 року розпочалися змагання з футболу в рамках програми проекту UEFA GROW. Два рази на тиждень відбуватимуться змагання "Шкільної футбольної ліги" у трьох вікових категоріях. Переможці цього міського турніру зіграють у всеукраїнському фіналі.

13:10 11.10.2019

Обласний семінар

05 вересня в Дніпровській академії неперервної освіти відбулась конференція "Науково-методичний супровід освітніх реформ" для завідуючих методкабінетів управлінь, відділів освіти, відповідальних за методичну роботу в територіальних громадах.

17:38 05.09.2019